Субота, 20.04.2024, 07:38Вітаю Вас Гість | RSS
Градизька ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Глобинського р-ну Полтаської області
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 109
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Виховна робота


УРОК ДОБРОТИ

 

3 грудня – Міжнародний день інвалідів

З метою сприяння соціально – психологічній реабілітації та адаптації дітей з особливими потребами в соціумі, стимулювання і заохочення їх соціальної та творчої активності, розвитку творчих здібностей, та привернення уваги громадськості до їх проблем,  в Градизькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено  « уроки доброти» на тему «Дивіться на нас,як на рівних».

Якщо дитина хвора – це біда!

Безсилі ми буваємо, шкода!

Є шанс сьогодні, об’єднавши сили,

Когось з дітей поставити на крила.

До щедрих рук добро ізнов вернеться,

Якщо душа на поклик одізветься.

Здоров’я кожного – це надбання в родині,

У нашім серці – в рідній Україні.

__________________________________________________________________________________________________________________________
Без сім'ї нема щастя на землі.
«Будинок сімейного типу» та «прийомна сім’я» це назви, які у нашій школі асоціюються з добром, щирістю, ніжністю та зворушливістю. Це родини, у яких є мама і тато, братики і сестрички, а головне батьківське тепло. У їхніх домівках завжди весело, сонячно та затишно.
 
 
 
 
 
___________________________________________________________________________________________________________________________

Що можуть зробити батьки?
Батьки можуть сприяти реалізації програми "Здоровий мікроклімат у школі" шляхом:
> підтримки шкільних заходів вдома;
> створення основи для шкільних заходів;
> сприяння проведенню програми "Здоровий мікроклімат у школі".

Виключне значення батьків у школі
Чи є викладання учням інформації про природу та ризик вживання психоактивних речовин справою школи чи батьків? Більшість батьків позитивно відносяться до вкладу школи у наданні їх дітям знань про психоактивні речовини, тому що вони розуміють, що діти рано чи пізно зіткнуться з ними.
Більшість батьків дітей віком від 12 до 18 років хотіли б, аби у школах були люди, які б проводили серед учнів роботу з профілактики вживання психоактивних речовин.
У цьому контексті майже всі батьки готові підтримувати шкільну діяльність у цій галузі як вдома, так і у школі. Батьки погоджуються, що їм необхідно бути прилученими до відповідних шкільних заходів, тому що це дає їм змогу узгодити шкільні заходи з тим. як вони виховують дітей вдома. Таким чином, залучення батьків є необхідним.
Надання знань про природу та небезпеку психоактивних речовин не є завданням однієї лише школи або одних лише батьків. Це спільне завдання, у якому батьки та школа повинні допомагати один одному. Завдяки цьому утворюються здорові зв'язки між батьками, учнями та школою.

Школа може підтримати батьків та учнів за допомогою:
> організації вечорів для батьків, присвячених психоактивним речовинам;
> забезпечення батьків необхідними інформаційними матеріалами;
> навчання учнів;
> надання допомоги учням, які мають проблеми із вживанням психоактивних речовин;
> підтримки зв'язків із наркологічним диспансером та іншими міськими та районними організаціями по охороні здоров'я.

Батьки можуть підтримати школу шляхом:
> участі у вечорах для батьків;
> участі у дискусіях щодо шкільної регламентації через батьківський комітет, шкільну раду;
> заохочення дітей до уроків профілактики вживання психоактивних речовин;
> моніторингу та допомоги дітям у випадку виникнення у них проблеми із вживанням психоактивних речовин;
> участі у робочих групах, в яких обговорюються заходи, що мають відношення до шкільної діяльності (дивись розділ 6);
> допомоги у реалізації програми "Здоровий мікроклімат у школі".

Роль батьків вдома
За виховання дітей відповідають у першу чергу батьки. Процес виховання означає також навчання дітей правильному відношенню до психоактивних речовин. Важливість батьківського навчання і виховання важко переоцінити. Воно буде мати безпосередній вплив на ефективність програми "Здоровий мікроклімат у школі".
Батьки повинні слідкувати та направляти у потрібному напрямку розвиток своїх дітей, стимулюючи в них ріст самоповаги. Також важливо розвивати з дітьми стосунки довіри. Моніторинг, спрямування розвитку та довіра - це необхідні передумови встановлення контакту з ними. Сприяти зростанню їх самосвідомості теж дуже важливо, тому що молодь легко піддається впливу компанії. Якщо, наприклад, курить хтось з друзів підлітка, самому підлітку дуже важко не приєднатися до нього. Розвиток самосвідомості, вміння сказати у потрібний момент "ні" можуть допомогти підліткам зберегти здоровий спосіб життя. Батьки мають чудові можливості сприяти цьому. Вони щоденно спілкуються з дитиною за межами компанії, яка може мати на неї вплив. Вони можуть розмовляти і про те, як розпізнати тиск компанії і як протидіяти йому.

ЩОДНЯ ПОВОДЬТЕСЯ ТАК, ЩОБ МАКСИМАЛЬНО СПРИЯТИ ЗДОРОВОМУ ВИБОРУ ВАШОЇ ДИТИНИ
 
Виховуйте в дитині незалежність. Навчіть її саму прийма¬ти рішення і відповідати за них. Якщо дитина бачить, що Ви часто чините всупереч своїм бажанням тільки тому що «всі так роблять», її буде набагато легше переконати в тому, що во¬на повинна вживати наркотики «як усі».
Хваліть дитину. Хваліть за добре виконану роботу, хваліть за спроби зробити щось важке, хваліть за старанність. Якщо критикуєте, то критикуйте вчинок, а не людину («По-моєму, ти тут помилився», а не «Ну і дурень же ти»). Якщо ми більше хвалимо, ніж критикуємо, у дитини розвивається почуття впевненості в собі і вона вчиться покладатися на себе і свої відчуття.
Будьте завжди готові обговорити з дитиною питання, які її гостро хвилюють. Діти повинні знати, що вони завжди можуть звернутися до своїх батьків за надійною інформацією і допомо¬гою.
Цікавтеся справами і захопленнями своєї дитини. По¬знайомтеся з її друзями і заохочуйте її до контактів з різними групами підлітків. У тому разі, якщо одна з груп почне при¬мушувати дитину спробувати наркотики, вона зможе піти в іншу групу, а не залишиться самотньою.


_________________________________________________________________________________________________________________


 

Правовий простір родинно-шкільного виховання

Народна мудрість говорить: «Якщо твої плани розраховані на рік – сій жито, якщо на десятиріччя – сади дерева, якщо на віки – виховуй дітей».
з 11 по 14 жовтня проходить тиждень історії та правознавства
   

конкурс стінних газет

  
Відкрита виховна година

________________________________________________________________________________________________
 

ШКІЛЬНА ДИТЯЧА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПРОМЕТЕЙ"

Девізом стала нам традиція:
"Знання, обізнаність та ерудиція,
Культура та любов до Батьківщини -
До рідної своєї України".
 
19 вересня згідно планування роботи учкому, відбулося засідання дитячої організації. На якому були обговорені різні питання пов'язані зі шкільним життям.


рішенням керівного складу організації було призначено відповідальних за вручення привітальних листівок до дня вчителя колишніх вчителів (пенсіонерів) нашої школи

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples